O autorze

Witam Cię na moim blogu  ;-)

 

Nazywam się Nathan i mieszkam w Polsce (no któż mógłby przypuszczać :P)

 

O tym, że na świecie istnieją inne gry niekomputerowe, oprócz oczywiście chińczyka, szachów, warcab i eurobuisness’u (nienawidzę tego czegoś  :evil:) dowiedziałem się w szóstej klasie podstawówki, kiedy to mój starszy kuzyn pokazał mi grę RPG rozgrywaną w wyobraźni gracza, a dokładniej Dungeons&Dragons. W połowie I klasy gimnazjum miałem już własne podręczniki, kości i graczy, zaczynając tym samym „karierę” Mistrza Podziemi. Obecnie, posiadam ponad 7 letnie doświadczenie, jeśli chodzi o ten system.

 

Grami planszowymi i karciankami zainteresowałem się natomiast 2 lata temu, kiedy to mój przyjaciel pożyczył od znajomej Dungeoneera, dając nam tym samym okazję do spróbowania czegoś z tego klimatu. Obecnie, nie ma tygodnia, żebym nie zagrał parę partii w cokolwiek posiadającego instrukcję, planszę i karty.  Spotkania z ludźmi, wspólne tematy, żarty i partyjka jakiejś ciekawej gry, to to, co kocham, moje hobby i pasja. I właśnie tym wszystkim chcę się podzielić z Wami  ;-)

 

Na tym blogu chcę nie tylko recenzować gry, w które zdarza mi się grać, a które niejednokrotnie są moją własnością, ale także zachęcić Was do spróbowania swoich sił w tego rodzaju intelektualnej (niekiedy wręcz bardzo :P) rozrywce. Chcę pokazać Wam, że jest alternatywa dla komputera i gier online. Że można się spotkać ze znajomymi nie koniecznie na wypicie piwa i wymuszoną rozmowę. Że ktoś, kto wybiera takiego typu rozrywkę wcale nie jest nudziarzem, no-lifem i nastolatkiem z kompleksami (ewentualnie informatykiem :P). Spotykając się przy planszy na jakimś evencie zorganizowanym w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania,  masz szansę spotkać wiele życzliwych, otwartych i bardzo ciekawych osób, nawiązać nowe znajomości i znaleźć grono ludzi, którzy będą akceptować Cię takim, jakim jesteś.

 

Gorąco zachęcam Cię do spróbowania tego rodzaju rozrywki i aktywności społecznej. Kto wie, może to jest właśnie coś dla Ciebie :P


Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...

Archiwum

Wpisy, chronologicznie...